HEMEN ARA

Bize Ulaşın

YOL TARİFİ

Showroom' a Git

Canlı Destek

Whatsapp İletişim

Ateş Kereste, 1995 yılında kerestecilik sektörüne Bağcılarda mütevazi bir atölyeyle adım atmıştı. 1999 senesinden bu yana İkitelli Keresteciler Sitesinde iki farklı şubeyle faaliyetlerine devam etmektedir. İstanbul içi ve Anadolu’nun çeşitli şehirlerine uygun kereste fiyatlarının yanında zamanında teslim farkıyla tedarikte bulunmaktadır.

Ateş Kereste sektörde yıllarca edindiği bilgi ve tecrübe ile Ateş Wood olarak doğal kütük masa imalatında faaliyetlerine devam etmektedir. .rün çeşitliliği ve hizmet kalitesi olarak sürekli kendini yenilemeyi ilke edinen firmamız ceviz, kestane, ladin, kayın, köknar, dışbudak, meşe ve daha bir çok ağaçtan masa, mobilya raf Kitaplık, sehpa, ayna, avize, konsol ünite ve dresuar üretiminde yapmaktadır. Tüm bunların yanında sizin için özel çözümler ile ölçülerinize uygun üretimler de yapabilmekteyiz.

Ateş Wood Logo

Kütük sanatı olarak nitelendirdiğimiz mesleğimizde her zaman en iyisini hedeflemekteyiz. Ürünleri kullacak kişiler ile empati yaparak sizin yerinize kendimiz koyuyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Ateş Wood Showroom

Kütük ile elde ettiğimiz kütük masa, ahşap ürünler, doğal kütük ürünler ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. kütük sanatına epoksi uygulamalar yaparak ürün kalitemizi artırıyoruz.

Ateş Wood Logo

Dünya’nın her yerine ihraç edebildiğimiz hammadde ve nihai üretilmiş ürünleri sizler için hazırlıyoruz. Türkiye’nin heryerine ürünlerimiz ulaştırabildiğimiz gibi ürünlerimizi toptan ve perakende olarak yurtdışına ihraç edebilmekteyiz.

You can also sellect color codes via admin theme options

That is some options to demo for you.

X